Привет, Гость!
Главная
Вход

Последняя активность

Форум / Для Падонкоф / Креатив
Поиск
  гівно і фекалії
1 2 >>
Треп ниочем Треп ниочем [Off] [#] (06.11.2009 / 15:54)
карочи пейсал на украинском зыеняйте еси чо нет таг)))
Треп ниочем Треп ниочем [Off] [#] (06.11.2009 / 15:55)
так от займаючись троллінгом одного гівнистого(замітьте не фекаалійного сайту) я нштовхнув себе /так так,як дон кіхот себе за чупер витягував так я себе наштовхнув/на одну дуже серйозну філософську проблему,що є гівно а що фекалії))як цілком здорово мисляча людина я розумів що це не одне й те саме)це так би мовити мені підказувала моя третя чакра на лобі,яка відповідає за телепатію))не знаю чому вона працювала замість інтуіції,та хуй знею що я буду собі тепер ще мозги їбати чому чакра на лобі замість інтуіції підказує всяку поїботину??у вас такке бувало доречі??а так повернемось до гівна і фекалій))
коли я почав думати над цією проблемою,/так думати а не мислити.бо мислити про гівно це не серйозно/я дійшов до одного простого висновку гівно і фекалії різні тому що вони утворюються врезультаті різних процесців,чи явищ??я думаю це питання вже іншого твору))може буде настрій то подумаємо разом чим є та сама дефекація,інтимним процесом чи масовим явищем,зараз не про це)так от поглянувши вкорінь гівна та фекаліїв я зрозумів що ніякого кореня вних нема та й бути неможе))/точно вже не памятаю але посуті це теж мені чакра підказали чи то вона в ударі була,чи інтуіція в ауті/
звідки у фекаліїв корінь??чи у гівна ????звісно у них нема кореню,ви десь бачили гівноо??навіть якщо вно пролежить на вузькій стежці рік,чи два,все одно воно не пустить коріння))я трохи відволічусь,)чи то забіжу напаред.коли ви йдете по стежці до своєї двчини щоб,ну короче кому що дають той те іробить))ви думаєте ви наступаєте по дорозі в гівно??е ні мої юні/тай не юні /друзі,ви наступаєте в фекалії))а от коли ви приходите до дівчини а вона там з васею із сусіднього села/чи підїзду,яка нахуй різниця/оце є спарвжнісіньким,найбільш справжнісіньким гівном)от але так як я цього вам не хотів наперед казати то зробіть вигляд що ви забули про різницю між гівном і фекаліями
отже гівно - це загалом вонюча коричнева суспензія,інколи з глистами)взагалі скажети ви гівно буває дуже різним/тут я звами погоджуся/ а на рахунок самого визначення я вам скажу от хуй вам це зовсім не так)то фекалії такі,а гівно воно зовсім інше.гівно це перш завсе широке філософське поняття)наприклад повна маршрутка людей/на перший погляд/в час пік в зливу може здатись вам гівном)ні маршрутка не гівно)насправді вона може бути повна гівна а не людей))але відчуйте,яб навіть сказав скуштуйте різницю/я не рекомендую вам повторювати вище сказане в реальному житті,якщо у вас немає досвіду/між цими поняттями ГІВНО і ФЕКАЛІЇ ))скуштували??відчули?ні ну для тих хто в танку,чи підвалі,чи просто тупий поясню,ви бачили повну маршрутку фекаліїв??я особисто таких не бачив))а повну гівна??))таких повно))тепер всмакували різницю???
та це тільки відмінності між результатом,а як нам уже відомо,є рзниця і в генезисі гівна та фекаліїв))як блять не відомо??ану перечитувати мою невєбаться філософську промову з початку,я вам прищавики писав уже що мені чакра підказала))ггг
так от різниця в походженні це як плебеї і патриції в греції))тобто навіть якщо на перший погляд вони одне й те саме гівно чи люди,то за генезисом відрізняються)бо одні походили від ,так би мовити елітного гівна,чи людей,а інші від звичайного/них.так і гівно з фекаліями наперший погляд одне й те саме,а насправді дуже різні речі,фекалії результат дефекації,і тільки її))що таке дефекація??прищавик юзай гугл і дізнаєшся що це таке))а гівно може утворитися як врезультаті спарювання так і врезультаті занять сексом чи коханням))так так не дивуйтесь це різні процеси/та про це іншим разом/вже стає зрозуміло що гівно виникає в результаті будь якого процесу))хоч ти голиш їбальник)чи якщо ти баран то бриєш ноги))і так і так вийде гівно))бо можеш порізати їбальник,або таки поголити ноги,і ти вже не мужик а гівно))/скажу по секрету ,ї всі шанси що ти підарас якщо ти бриєш ноги/ну а що з підарасами треба робити ви думаю знаєте))ні блять не їбати їх!!а пздити бітою по їбалу,чи що під рукою є,етеншен!! ніколи не намагайтесь піздити підара хуєм,це небезпечно!!!так от різницю в генезисі відчули??чи я б навіть сказав скуштували???знову нє??прищавики різниця вся в походжені))так от поки я писав цю поїботину,зрозумів що насправді я вам хотів донести))навіть якщо все своє,нікчемне чи достойне життя ви були впевнені що гівно і фекалії це одне й те саме,то незавжди є так))я думаю я вас в цьому переконав))а нє то я страдав хуїтою))так от сподіваюсь що переконав))про що свідчить різниця між гівном та фекаліями??людину можна переконати в будь чому))насправді між гівном та фекаліями нема різниці до тих пір поки нам її не покажуть/у вашому випадку/чи ми не почнемо її шукати/у моєму/навколо - усе наша фантазія,чи домисли??доречі яка різниця між ними???все відносно)))
звами був _endrju_
john77 john77 (SV!) [Off] [#] (06.11.2009 / 16:00)
чморылое одоробло
аа песдец кубег текста на мове. Ниасилел нихуя. Афтар мудаг
Треп ниочем Треп ниочем [Off] [#] (06.11.2009 / 16:01)
john77 (06.11.2009/19:00)
аа песдец кубег текста на мове. Ниасилел нихуя. Афтар мудаг
яд идти искать?))гг
Fuelen Fuelen [Off] [#] (06.11.2009 / 16:07)
Пахицэфалопротэцэраптос Мозакронотэлэтанистрозух
Треп ниочем (06.11.2009/19:01)
яд идти искать?))гг
Какой яд? Забыл предмет на букву "Б"? 0_о
Треп ниочем Треп ниочем [Off] [#] (06.11.2009 / 16:09)
Fuelen (06.11.2009/19:07)
Какой яд? Забыл предмет на букву "Б"? 0_о
гг))всегда знал че ты сука добрей))я бе дажи сказал гуманный))ПЫ.СЫ якось так не зручнно на російській з тобою пиздіти))гг
Fuelen Fuelen [Off] [#] (06.11.2009 / 16:25)
Пахицэфалопротэцэраптос Мозакронотэлэтанистрозух
Треп ниочем (06.11.2009/19:09)
ПЫ.СЫ якось так не зручнно на російській з тобою пиздіти))гг
Аналогічно))
Треп ниочем Треп ниочем [Off] [#] (06.11.2009 / 16:29)
Fuelen (06.11.2009/19:25)
Аналогічно))
лижи бритву покидьок))гг
Elka Elka [Off] [#] (06.11.2009 / 16:50)
Треп ниочем (06.11.2009/18:54)
карочи пейсал на украинском зыеняйте еси чо нет таг)))
Ты йобнулсо стока букав писать ни асилила до конца.Но то что называл гавном, это песдец на самом деле(про девушку и маршрутку)
Fuelen Fuelen [Off] [#] (06.11.2009 / 18:22)
Пахицэфалопротэцэраптос Мозакронотэлэтанистрозух
Треп ниочем (06.11.2009/19:29)
лижи бритву покидьок))гг
Побрий дупу, мамонт)))
Изм. Fuelen (06.11.2009 / 18:23) [1]
Борман Борман [Off] [#] (06.11.2009 / 18:27)
Гг асилел! Гг принцыпеально.
Гг паламал глаза,моск и прастранственую ариентацыю!
И о ужас! Пачьти ничо непонял! Гг
Трёпик, с тебя причетаеца намаё излечение!
Гг )))
Оптимус Прайм Оптимус Прайм [Off] [#] (06.11.2009 / 20:56)
How I Met yor Mother
КэГэ/АМ
нихуйа непанятно
Dart_Sidious Dart_Sidious [Off] [#] (06.11.2009 / 22:45)
Властелин сидхов,а то и Всея Вселенная
песши исчо . понравлась. Тема пошла вхуй,но речь та не о теме. афтар размышляет ,и именно КАК главно ,а не о ЧЕМ. Доставил Анри сподобалось
Люстра Люстра [Off] [#] (08.11.2009 / 06:53)
та мiж тим що гiмно i фiкалi це одне й те саме це вiдкрило менi очi на те що автор мудак!зрiвнювати гiмно з людьми або ж з маршрутками це повний маразм,але ж автор молодчина!
maXomaRa maXomaRa [Off] [#] (08.11.2009 / 07:12)
Ниасилел
Люстра Люстра [Off] [#] (08.11.2009 / 07:14)
пытайся какта
maXomaRa maXomaRa [Off] [#] (08.11.2009 / 07:18)
Люстра (08.11.2009/10:14)
пытайся какта
Беспалезна
Треп ниочем Треп ниочем [Off] [#] (08.11.2009 / 19:20)
Fuelen (06.11.2009/21:22)
Побрий дупу, мамонт)))
сам ти мамонт бля))люстра я знав що я мудак)
Треп ниочем Треп ниочем [Off] [#] (08.11.2009 / 19:21)
гг))борман как ты ставишсо к уринатирапие?)))
@Амели@ @Амели@ [Off] [#] (07.11.2010 / 21:26)
Любимая
Elka (Smd) [ON]
в теме "гівно і фекалії" наконец то я нашла сторонника по интересам)))))) гг мууууу)))
  Всего: 36
1 2 >>

Фильтр по автору
Скачать тему

Форум

Новые вверху
0 / 55

Gazenwagen Gegenkulturelle Gemeinschaft